| Ürün Rengi | Özel |
|---|---|
| Ürün malzemesi | PE PP |
| Ürün Türü | Ekstrüzyon hattı |
| Ürün Uzunluğu | Özel |
| Ürün Özellikleri | Yüksek Darbe Dayanımı, Kimyasal Direnç, UV Direnci, Hava Şartlarına Direnç |
| Sıcaklık küçültücü kapağın uygulanması 1 | PE Çürük Duvarlı Spiral Boru |
|---|---|
| Isı büzülme kılıfının uygulanması 2 | Çelik takviyeli oluklu boru |
| Isı büzülme kılıfının uygulanması 3 | 3lpe Boru Hattı Bağlantı Kapama |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Model NO. | hj-30b |
|---|---|
| Frekans aralığı | Düşük frekanslı |
| Tarzı | Portatif |
| Malzeme | HDPE Kaynak Teli |
| Voltaj | 220V 50Hz |
| Tarzı | el tipi |
|---|---|
| Karakter | Kompakt tasarım, ışık ağırlığı |
| Taşıma Paketi | Standart paket |
| HS kodu | 846880000 |
| Voltaj | 220V 50Hz |
| Su geçirmez | Su geçirmez |
|---|---|
| Başvuru | Koruma Boru Hattı, Korozyon Önleme, Onarım |
| Yapı | PE Destek + Yapıştırıcı |
| Şartname | 450, 500, 600, 650 mm |
| Ambalaj bilgileri | Standart Paket |
| Yapı | PE Destek + Yapıştırıcı |
|---|---|
| uygulama | Koruma Boru Hattı, Korozyon Önleme, Onarım |
| Şartname | 450, 500, 600, 650 mm |
| Ambalaj bilgileri | Standart Paket |
| Teslim süresi | 60 gün |
| Model NO. | 1000mm |
|---|---|
| Product Type | PE Board |
| Board Layers | Multilayer |
| Screw Type | Single-screw |
| Automation | Automatic |
| Model | 1000mm |
|---|---|
| Product Type | PE Board |
| Board Layers | Multilayer |
| Screw | Single-screw |
| Automation | Automatic |
| Ürün Tipi | Ekstrüzyon Kalıplama Makinesi |
|---|---|
| Genişlik | 8000 mm'ye kadar ulaşın |
| Ağırlıklı olarak Malzeme | PE, PP, Evcil Hayvan, PVC, EVA vb. |
| Kalınlık | 0,1-3,0 mm |
| Başvuru | Atık Su Arıtma Tesisleri |
| Kapasite | 160-200kg/saat |
|---|---|
| Hammadde | Polietilen (PE) |
| İşlev | korozyon önleyici bantlar |
| Ürün hattı | Soğuk uygulamalı korozyon önleyici bant yapma makinesi |
| Base bant kalınlığı | 0.2-1mm |