| Model | SBJZ-800 |
|---|---|
| Plastic Processed | PE/PP/PS/HIPS/ABS/PVC |
| HS kodu | 8477209000 |
| Width | 3000mm |
| Bilgisayarlaşma | bilgisayarlı |
| Tahta katmanları | Çok katmanlı |
|---|---|
| Otomasyon | Otomatik |
| Durum | Yeni |
| Genişlik | 800mm-1600mm |
| HS kodu | 8477209000 |
| Çekim fanı | Hava hızı 12K m3, güç 11Kw |
|---|---|
| Boru yüzeyinin hazırlanması | Kumlama |
| Kaplama malzemesi | polietilen |
| Coating Materials | Polyethylene, Adhesive, Epoxy |
| Coating Layers | 3 layers (FBE, adhesive, PE) |
| ekstruder | Tek Vidalı Ekstruder |
|---|---|
| boru uzunluğu | 6m-55mm |
| Patlatma Standardı | Sa2.5 |
| Motor | AC veya DC |
| Çevirici | ABB, Danfos, Eurotherm |
| ekstruder | Tek Vidalı Ekstruder |
|---|---|
| boru uzunluğu | 6m-55mm |
| Dirsek Açısı | 15-90 Derece |
| Motor | AC veya DC |
| Çevirici | ABB, Danfos, Eurotherm |
| Malzeme | EPDM/NBR/PVC |
|---|---|
| Kullanım | Klima Cooper Koruyucu, Panolar, Kulplar, |
| Yapı | Yatay |
| Borular | İç çap 12-108 mm, duvar kalınlığı 6-30 mm |
| Çarşaf | Genişlik 0-2000mm, kalınlık 6-50mm |
| Otomasyon | Otomasyon |
|---|---|
| Vida No. | Tek vidalı |
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| HDPE | 600kg/s |
| GTİP Kodu | 39209990 |
| HDPE | 600kg/s |
|---|---|
| Malzeme | PP/PE |
| Şartname | 1000.00cm * 220.00cm * 180.00cm |
| Vida Hayır. | Tek vidalı |
| Ambalaj bilgileri | Emriyle |
| Tip | Sac Ekstruder |
|---|---|
| Plastik işlenmiş | PE |
| Ürün Tipi | Ekstrüzyon Kalıplama Makinesi |
| Besleme modu | Tek Besleme |
| Montaj yapısı | Ayrı tip ekstrüder |
| Model NO. | 200-600mm |
|---|---|
| Malzeme | PP/PE |
| vida numarası | tek vida |
| HDPE | 600kg/saat |
| en yüksek hız | 6 m/dak, 1,2 m/dak |