| Tip | Sac Ekstruder |
|---|---|
| Ürün Tipi | Ekstrüzyon Kalıplama Makinesi |
| Besleme modu | Tek Besleme |
| Montaj yapısı | Ayrı tip ekstrüder |
| Katılım sistemi | Tam Intermeshing |
| Tip | Sac Ekstruder |
|---|---|
| Ürün Tipi | Ekstrüzyon Kalıplama Makinesi |
| Besleme modu | Tek Besleme |
| Montaj yapısı | Ayrı tip ekstrüder |
| Katılım sistemi | Tam Intermeshing |
| korozyon oranı | 0,01 - 0,1 |
|---|---|
| Şartname | 0.8 - 3.0 mm |
| Özellik | Yalıtım |
| Ambalaj bilgileri | STANDART PAKET |
| Teslim süresi | 80 gün |
| Model NO. | hj-30b |
|---|---|
| Frekans aralığı | Düşük frekanslı |
| Tarzı | Portatif |
| Malzeme | HDPE Kaynak Teli |
| Voltaj | 220V 50Hz |
| Model NO. | hj-30b |
|---|---|
| Frekans aralığı | Düşük frekanslı |
| Tarzı | Portatif |
| Malzeme | HDPE Kaynak Teli |
| Voltaj | 220V 50Hz |
| ana motor | Metabo Almanya |
|---|---|
| Voltaj | 220V 50Hz |
| Karakter | Kompakt tasarım, ışık ağırlığı |
| KULLANIM | Kullanıcı el kaynağı |
| Elektrik akımı | AC |
| Malzeme | Plastik |
|---|---|
| Başvuru | Metal Takviyeli Spiral Koruge Borunun Birleşim Yeri |
| Elektro Füzyon Bant Malzemesi | PE ve Metal Ağ |
| Sac Kalınlığı | 0.1mm-30mm |
| Ambalaj bilgileri | Plastik Film ve Tahta Sandık |
| Voltaj | 220V 50Hz |
|---|---|
| KULLANIM | El kaynağı |
| Karakter | Kompakt tasarım, ışık ağırlığı |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| ana motor | Metabo Almanya |
|---|---|
| Voltaj | 220V 50Hz |
| Karakter | Kompakt tasarım, ışık ağırlığı |
| KULLANIM | Kullanıcı el kaynağı |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Structure | PE Backing+Adhesive |
|---|---|
| Base Material | PE |
| Boyut | özel |
| Application | Pipeline Field Joint Protection |
| Heat Resistance | Normal Temperature |