| Tarzı | Portatif |
|---|---|
| Türü | El Ekstrüderi |
| HS kodu | 8468800000 |
| Ambalaj bilgileri | 570*500*160mm |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Ürün Rengi | Özel |
|---|---|
| Ürün malzemesi | PE PP |
| Ürün Türü | Ekstrüzyon hattı |
| Ürün Uzunluğu | Özel |
| Ürün Özellikleri | Yüksek Darbe Dayanımı, Kimyasal Direnç, UV Direnci, Hava Şartlarına Direnç |
| Tip | Sac Ekstruder |
|---|---|
| Ürün Tipi | Ekstrüzyon Kalıplama Makinesi |
| Besleme modu | Tek Besleme |
| Montaj yapısı | Ayrı tip ekstrüder |
| Katılım sistemi | Tam Intermeshing |
| Tip | Sac Ekstruder |
|---|---|
| Ürün Tipi | Ekstrüzyon Kalıplama Makinesi |
| Besleme modu | Tek Besleme |
| Montaj yapısı | Ayrı tip ekstrüder |
| Katılım sistemi | Tam Intermeshing |
| Tip | Sac Ekstruder |
|---|---|
| Ürün Tipi | Ekstrüzyon Kalıplama Makinesi |
| Besleme modu | Tek Besleme |
| Montaj yapısı | Ayrı tip ekstrüder |
| Katılım sistemi | Tam Intermeshing |
| Model NO. | hj-30b |
|---|---|
| Frekans aralığı | Düşük frekanslı |
| Tarzı | Portatif |
| Malzeme | HDPE Kaynak Teli |
| Voltaj | 220V 50Hz |
| Model NO. | hj-30b |
|---|---|
| Frekans aralığı | Düşük frekanslı |
| Tarzı | Portatif |
| Malzeme | HDPE Kaynak Teli |
| Voltaj | 220V 50Hz |
| ana motor | Metabo Almanya |
|---|---|
| Voltaj | 220V 50Hz |
| Karakter | Kompakt tasarım, ışık ağırlığı |
| KULLANIM | Kullanıcı el kaynağı |
| Elektrik akımı | AC |
| Malzeme | Plastik |
|---|---|
| Başvuru | Metal Takviyeli Spiral Koruge Borunun Birleşim Yeri |
| Elektro Füzyon Bant Malzemesi | PE ve Metal Ağ |
| Sac Kalınlığı | 0.1mm-30mm |
| Ambalaj bilgileri | Plastik Film ve Tahta Sandık |
| Voltaj | 220V 50Hz |
|---|---|
| KULLANIM | El kaynağı |
| Karakter | Kompakt tasarım, ışık ağırlığı |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Teslim süresi | 60 GÜN |