| Model NO. | hj-30b |
|---|---|
| Frekans aralığı | Düşük frekanslı |
| Tarzı | Portatif |
| Malzeme | HDPE Kaynak Teli |
| Voltaj | 220V 50Hz |
| Malzeme | Plastik |
|---|---|
| Başvuru | Metal Takviyeli Spiral Koruge Borunun Birleşim Yeri |
| Elektro Füzyon Bant Malzemesi | PE ve Metal Ağ |
| Sac Kalınlığı | 0.1mm-30mm |
| Ambalaj bilgileri | Plastik Film ve Tahta Sandık |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Spesifikasyon | 600.00cm * 230.00cm * 220.00cm |
| Kol kalınlığı | 0,5-3 mm |
| HS kodu | 847710900 |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Otomasyon | Otomatik |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| HS kodu | 847710900 |
| vida numarası | tek vida |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |