| Yapı | PE Destek + Yapıştırıcı |
|---|---|
| uygulama | Koruma Boru Hattı, Korozyon Önleme, Onarım |
| Şartname | 450, 500, 600, 650 mm |
| Ambalaj bilgileri | Standart Paket |
| Teslim süresi | 60 gün |
| Tahta katmanları | Çok katmanlı |
|---|---|
| Vida Hayır. | Tek vidalı |
| uygulama | Koruma Boru Hattı, Korozyon Önleme, Onarım |
| Otomasyon | Otomatik |
| Ambalaj bilgileri | Standart Paket |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Spesifikasyon | 600.00cm * 230.00cm * 220.00cm |
| Kol kalınlığı | 0,5-3 mm |
| HS kodu | 847710900 |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Otomasyon | Otomatik |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| HS kodu | 847710900 |
| vida numarası | tek vida |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Tarzı | el tipi |
|---|---|
| Karakter | Kompakt tasarım, ışık ağırlığı |
| Taşıma Paketi | Standart paket |
| HS kodu | 846880000 |
| Voltaj | 220V 50Hz |