| korozyon oranı | 0,01- 0,1 |
|---|---|
| Renk | Herhangi |
| Kuvvet | 70N |
| Kalınlık | 0.8-3.0 mm |
| Sıcaklık | 50 - 120°C |
| Malzeme | HDPE ve PE |
|---|---|
| korozyon oranı | 0.01-0.1 |
| Soyma gücü | 70N |
| Katmanlar | Temel ve Yapıştırıcı |
| Kalınlık | 0.8 - 3.0 mm |
| Ekstrüder Gücü | 1100w |
|---|---|
| Kaynak Elektrodunun Hızı | Çap 3.0 mm-4.0 mm |
| Tarzı | Portatif |
| Kontrol | Otomatik |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Voltaj | 220V 50Hz |
|---|---|
| KULLANIM | El kaynağı |
| Karakter | Kompakt tasarım, ışık ağırlığı |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Teslim süresi | 60 GÜN |