| Vida | Tek vida |
|---|---|
| Gerilim | 380V 50HZ |
| Boru aralığı | 20-160mm |
| Ritim | Akış Üretim Hattı |
| Başvuru | PVC, PE, PP ve HDPE Borular |
| Malzeme | PE, PP, PVC ve Daha Fazlası |
|---|---|
| Şartname | 2 mm ila 5 mm |
| Renk | Siyah, Beyaz, Mavi, Sarı ve Daha Fazlası |
| Ürün Özelliği | aside dayanıklı |
| Özelleştirme | Mevcut |
| Garanti süresi | 12 ay |
|---|---|
| Kaplama | Sprey Sarma |
| Kalibrasyon yöntemi | Vakum ve su püskürtme soğutma |
| İç Boru Malzemesi | Çelik |
| Yüzey İşlem Sınıfı | ≥SA2,5 |
| Vida No. | Tek vidalı |
|---|---|
| Katman Sayısı | Çift katman |
| Malzeme | PP/YYPE |
| Maksimum çıktı | 1000kg/saat |
| Alan | Drenaj/su temini/kanalizasyon deşarjı/tarım |