| Ürün Türü | PE Kurulu |
|---|---|
| vida numarası | tek vida |
| bilgisayarlı | bilgisayarlı |
| Base Bant Maks. Genişlik | 1000 mm |
| Üretim için malzeme | polietilen |
| Gerilim | 220V |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | 570*500*160mm |
| Teslim süresi | 7 gün |
| Ödeme koşulları | L/C,T/T,Western Union |
| Yetenek temini | 50 adet/ay |
| Çelik borunun çapı | 426, 630, 720, 820,1000.1200mm |
|---|---|
| Şundan oluşur | İlk FBE kaplama, orta yapıştırıcı, dış PE katmanı |
| Tip | Kaplama üretim hattı |
| Başvuru | Sıvı Şanzıman Boru Hattı Bükülmeleri |
| Ambalaj bilgileri | Plastik Film ve Ahşap Palet |
| Model NO. | 3pe |
|---|---|
| Kaplama | Toz Boya |
| Tip | Kaplama Üretim Hattı |
| Yüzey | Çelik |
| Durum | Yeni |
| Structure | PE Backing+Adhesive |
|---|---|
| Application | Pipeline Field Joint Protection |
| Taşıma Paketi | Standart paket |
| Heat Resistance | Normal Temperature |
| Size | Customized |
| Tahta katmanları | Tek katman |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Kapasite | 160-200 Kg/saat |
| Tip | HDPE ve PE |
| Vida No. | Tek vidalı |
| Tip | Sac Ekstruder |
|---|---|
| Plastik işlenmiş | PE |
| Ürün Tipi | Ekstrüzyon Kalıplama Makinesi |
| Besleme modu | Tek Besleme |
| Montaj yapısı | Ayrı tip ekstrüder |
| tip | Sac Ekstruder |
|---|---|
| ürün türü | Ekstrüzyon Kalıplama Makinesi |
| Besleme modu | Tek Besleme |
| Montaj yapısı | Ayrı tip ekstrüder |
| Vida | Tek vidalı |
| Tahta katmanları | Çok katmanlı |
|---|---|
| Otomasyon | Otomatik |
| Sertifika | ISO9001:2008 |
| Base bant kalınlığı | 0.2-1mm |
| Yapışkan kaplama kalınlığı | 0.1-0.5mm |
| Tahta katmanları | Çok katmanlı |
|---|---|
| Otomasyon | Otomatik |
| Sertifika | ISO9001:2008 |
| Base bant kalınlığı | 0.2-1mm |
| Yapışkan kaplama kalınlığı | 0.1-0.5mm |