| Yüzey Tedavisi | Krom |
|---|---|
| Uygulama | Boru Hattı Korozyon Önleyici Bağlantısı |
| Kalınlığı | 2,0/2,5/3,5 mm |
| Taşıma Paketi | Standart paket |
| Bağlantı | Kaynak |
| Kaplama kalınlığı | 1,8-2,7 mm |
|---|---|
| Kontrol Sistemi | PLC Kontrolü |
| boru uzunluğu | 1-3m |
| Kaplama Tipi | 3LPE (Üç Katlı Polietilen) |
| Boru Çapı Aralığı | Φ219-Φ1420mm |
| Kaplama kalınlığı | 1,8-2,7 mm |
|---|---|
| Kontrol Sistemi | PLC Kontrolü |
| boru uzunluğu | 1-3m |
| Kaplama Tipi | 3LPE (Üç Katlı Polietilen) |
| Boru Çapı Aralığı | Φ219-Φ1420mm |
| Kaplama kalınlığı | 1,8-2,7 mm |
|---|---|
| Kontrol Sistemi | PLC Kontrolü |
| boru uzunluğu | 1-3m |
| Kaplama Tipi | 3LPE (Üç Katlı Polietilen) |
| Boru Çapı Aralığı | Φ219-Φ1420mm |
| Sıcaklık küçültücü kapağın uygulanması 1 | PE Çürük Duvarlı Spiral Boru |
|---|---|
| Isı büzülme kılıfının uygulanması 2 | Çelik takviyeli oluklu boru |
| Isı büzülme kılıfının uygulanması 3 | 3lpe Boru Hattı Bağlantı Kapama |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| ana motor | Metabo Almanya |
|---|---|
| Voltaj | 220V 50Hz |
| Karakter | Kompakt tasarım, ışık ağırlığı |
| KULLANIM | Kullanıcı el kaynağı |
| Elektrik akımı | AC |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Spesifikasyon | 600.00cm * 230.00cm * 220.00cm |
| Kol kalınlığı | 0,5-3 mm |
| HS kodu | 847710900 |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Otomasyon | Otomatik |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| HS kodu | 847710900 |
| vida numarası | tek vida |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| ana motor | Metabo Almanya |
|---|---|
| Voltaj | 220V 50Hz |
| Karakter | Kompakt tasarım, ışık ağırlığı |
| KULLANIM | Kullanıcı el kaynağı |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Spesifikasyon | 600.00cm * 230.00cm * 220.00cm |
|---|---|
| bilgisayarlı | bilgisayarlı |
| Otomasyon | Otomatik |
| vida numarası | tek vida |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |