| Kaynak Çekirdek Türü | Plastik |
|---|---|
| Özellikler | 10-20 kilogram /rulo |
| Çubuk çapı | 3.5mm-4mm |
| Renk | Emriyle |
| Ambalaj bilgileri | Mandrel ve karton |
| Boru Çapı Aralığı | Φ60mm-Φ1420mm |
|---|---|
| ekstruder tipi | Tek Vidalı Ekstruder |
| Kaplama katmanları | 3 katman |
| Malzeme | Çelik |
| Ürün modeli | 3LPE-PP-3 |
| Güç kaynağı | 380V/50HZ |
|---|---|
| Kullanılan Malzeme | FBE tozu, bağlayıcı, polietilen |
| Korozyon Direnci | Yüksek |
| Kaplama katmanları | 3 kat (FBE+Yapışkan+Polietilen) |
| Boru çapı | Φ219-Φ1420mm |
| Kaplama katmanları | 3 kat (FBE+Yapışkan+Polietilen) |
|---|---|
| Isıtma yöntemi | indüksiyonla ısıtma |
| Operasyon modu | Otomatik |
| Yapışkan Malzeme | epoksi reçine |
| Üretim Kapasitesi | Saatte 1000-1500 metre |
| Ürün Rengi | Özel |
|---|---|
| sayfa genişliği | 1000-2000mm |
| Ürün sertifikası | ISO9001 |
| Kesme Yöntemi | Rulo kesme |
| Malzeme | PE, PP |
| Kaynak Çekirdek Türü | Plastik |
|---|---|
| Paslanmaz çelik kaynak çubuğu tipi | PE/PP/PS/HIPS/ABS/PVC |
| kaynak gücü | AC |
| Çubuk çapı | 3.5mm-4mm |
| Ambalaj bilgileri | Mandrel ve karton |
| Uygulama | Levha / Levha Ekstrüzyonu |
|---|---|
| sac kalınlığı | 0,2-2 mm |
| Ürün sertifikası | ISO9001 |
| Ürün Rengi | Özel |
| Ürün malzemesi | PE PP |
| Packaging Details | Packing according to Machine |
|---|---|
| Delivery Time | come to an agreement in respect of the delivery time |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | Huashida |
| Production Capacity | 100-150m/h |
|---|---|
| Extruder | Single Screw Extruder |
| Pipe Diameter Range | Φ60-Φ1420mm |
| 3PE Anti-Corrosion Coating Machine,Epoxy Powder Spraying Machines,Environmentally-friendly | 2sets |
| Materials | Epoxy Powder |