| Otomasyon | Otomatik |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| HS kodu | 847710900 |
| vida numarası | tek vida |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Malzeme | HDPE ve PE |
|---|---|
| Ekstrüder türü | T-Die (Düz Kalıp) |
| Kapasite | 150 - 500 kg/saat |
| Güç | 380V / 3 Faz / 50Hz |
| Ambalaj bilgileri | STANDART PAKET |
| Ambalaj bilgileri | Emriyle |
|---|---|
| Teslim süresi | 5-8 hafta |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | 50 adet/ay |
| Menşe yeri | Çin |
| KULLANIM | Antikorozyon ve Onarım |
|---|---|
| Ürün Türü | PE Kurulu |
| Manşet | 1000 mm |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Spesifikasyon | 600.00cm * 230.00cm * 220.00cm |
|---|---|
| bilgisayarlı | bilgisayarlı |
| Otomasyon | Otomatik |
| vida numarası | tek vida |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Model NO. | 1000mm |
|---|---|
| Product Type | PE Board |
| Board Layers | Multilayer |
| Screw Type | Single-screw |
| Automation | Automatic |
| Model | 1000mm |
|---|---|
| Product Type | PE Board |
| Board Layers | Multilayer |
| Screw | Single-screw |
| Automation | Automatic |
| Tip | Kaplama üretim hattı |
|---|---|
| Kaplama | PE Ekstrüzyon |
| Epoksi Toz Kalınlığı | 170'den Fazla Um |
| Bükme açısı | 15-90 Derece |
| Şundan oluşur | İlk FBE kaplama, orta yapıştırıcı, dış PE katmanı |
| Güç kaynağı | 380V/50HZ |
|---|---|
| Kullanılan Malzeme | FBE tozu, bağlayıcı, polietilen |
| Korozyon Direnci | Yüksek |
| Kaplama katmanları | 3 kat (FBE+Yapışkan+Polietilen) |
| Boru çapı | Φ219-Φ1420mm |
| Voltaj | 220V 50Hz |
|---|---|
| Karakter | Kompakt tasarım, ışık ağırlığı |
| Malzeme | PP/PE/PVC |
| Ambalaj bilgileri | 570*500*160mm |
| Teslim süresi | 60 GÜN |