| Model NO. | hj-30b |
|---|---|
| Frekans aralığı | Düşük frekanslı |
| Tarzı | Portatif |
| Malzeme | HDPE Kaynak Teli |
| Voltaj | 220V 50Hz |
| Application | Pipeline Joint Steel Pipe Accessory |
|---|---|
| Character | Anti-Corrosion |
| Color | Black |
| Performance | Good Waterproof and Protection |
| Adhesive Coating Thickness | 0.1-0.5mm |
| Başvuru | Boru hattı eklem çelik boru aksesuarı |
|---|---|
| Karakter | Korozyon karşıtı |
| Renk | Siyah |
| Yapışkan kaplama kalınlığı | 0.1-0.5mm |
| Maksimum genişlik | 1000mm |
| Tahta katmanları | Çok katmanlı |
|---|---|
| Otomasyon | Otomatik |
| Sertifika | ISO9001:2008 |
| Base bant kalınlığı | 0.2-1mm |
| Yapışkan kaplama kalınlığı | 0.1-0.5mm |
| Çubuk çapı | 1.75mm-4.0mm |
|---|---|
| Ekstrüder modeli | Tek vida ekstrüder |
| Frekans dönüştürücü | ABB |
| Üretim kapasitesi | 20kg/saat |
| GTİP Kodu | 8477209000 |
| Kol kalınlığı | 0,5-3 mm |
|---|---|
| Manşet | 750-800mm |
| Soyulma mukavemeti | >150N/cm (ASTM D1000) |
| Su Alma Oranı | %0,05 (ASTM D570) |
| Çekme Dayanımı | 15-20Mpa (ASTM D638) |
| Kapasite | Günde 1000-2000 metre |
|---|---|
| İndirme aralığı | 159mm |
| Kaplama katmanları | 3 katman (FBE, yapıştırıcı, PE) |
| Malzeme | Çelik |
| Üretim Hızı | 3-12m/Dk |
| Vida çapı | 120MM |
|---|---|
| Maksimum vida hızı | 4-40 dev/dak |
| Besleme rulosu çapı | 120MM |
| Motor Gücü | 90 kw |
| Teslim süresi | 8 iş günü |
| Uygulama | Donanım Püskürtme Ekipmanı |
|---|---|
| Boru çapı | 200-1420mm |
| Ekstrüzyon Yeteneği | 350kg/saat |
| Yöntem Türü | Otomatik |
| Güç Kaynağı | Yaklaşık 1650kw |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Spesifikasyon | 600.00cm * 230.00cm * 220.00cm |
| Kol kalınlığı | 0,5-3 mm |
| HS kodu | 847710900 |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |