| Tahta katmanları | Tek Plaka |
|---|---|
| Özelleştirme | Özelleştirilebilir |
| Base Bant Maks. Genişlik | 1000mm |
| Yapışkan kaplama kalınlığı | 0.1-0.5mm |
| Malzeme | PE |
| Yüzey Tedavisi | Krom |
|---|---|
| Uygulama | Boru Hattı Korozyon Önleyici Bağlantısı |
| Kalınlığı | 2,0/2,5/3,5 mm |
| Taşıma Paketi | Standart paket |
| Bağlantı | Kaynak |
| Kol kalınlığı | 0,5-3 mm |
|---|---|
| Manşet | 750-800mm |
| Soyulma mukavemeti | >150N/cm (ASTM D1000) |
| Su Alma Oranı | %0,05 (ASTM D570) |
| Çekme Dayanımı | 15-20Mpa (ASTM D638) |
| Production Capacity | 100-150m/h |
|---|---|
| Extruder | Single Screw Extruder |
| Pipe Diameter Range | Φ60-Φ1420mm |
| 3PE Anti-Corrosion Coating Machine,Epoxy Powder Spraying Machines,Environmentally-friendly | 2sets |
| Materials | Epoxy Powder |