| Model NO. | 200-600mm |
|---|---|
| Malzeme | PP/PE |
| vida numarası | tek vida |
| HDPE | 600kg/saat |
| en yüksek hız | 6 m/dak, 1,2 m/dak |
| Satış Sonrası Hizmet | Ücretsiz Teknik Danışmanlık ve Eğitim vb. |
|---|---|
| Garanti | 6-12 Ay |
| Ürün Tipi | Pe |
| Tahta katmanları | Tek Plaka |
| Vida No. | Tek vidalı |
| Ürün Tipi | Ekstrüzyon Kalıplama Makinesi |
|---|---|
| Genişlik | 8000 mm'ye kadar ulaşın |
| Ağırlıklı olarak Malzeme | PE, PP, Evcil Hayvan, PVC, EVA vb. |
| Kalınlık | 0,1-3,0 mm |
| Başvuru | Atık Su Arıtma Tesisleri |
| Başvuru | plastik, metal |
|---|---|
| Yapı | PE Destek + Yapıştırıcı |
| uygulama | Koruma Boru Hattı, Korozyon Önleme, Onarım |
| Şartname | 450, 500, 600, 650 mm |
| Ambalaj bilgileri | Standart Paket |
| Su geçirmez | Su geçirmez |
|---|---|
| Başvuru | Koruma Boru Hattı, Korozyon Önleme, Onarım |
| Yapı | PE Destek + Yapıştırıcı |
| Şartname | 450, 500, 600, 650 mm |
| Ambalaj bilgileri | Standart Paket |
| uygulama | Koruma Boru Hattı, Korozyon Önleme, Onarım |
|---|---|
| Yapı | PE Destek + Yapıştırıcı |
| Kullanım | Saha Derz Kaplaması |
| Tip ve Boyut | Müşteriye Göre Rulo veya Parça Kesilerek |
| Yapıştırıcı | eva |
| Kullanım | Saha Derz Kaplaması |
|---|---|
| Su geçirmez | Su geçirmez |
| Temel Malzeme | PE |
| Yapıştırıcı | eva |
| Yapı | PE Destek + Yapıştırıcı |
| Yapı | PE Destek + Yapıştırıcı |
|---|---|
| uygulama | Koruma Boru Hattı, Korozyon Önleme, Onarım |
| Şartname | 450, 500, 600, 650 mm |
| Ambalaj bilgileri | Standart Paket |
| Teslim süresi | 60 gün |
| Tip | Boru Ekstrüderi |
|---|---|
| Plastik işlenmiş | PE |
| Besleme modu | Tek Besleme |
| Ürün Tipi | Ekstrüzyon Kalıplama Makinesi |
| Montaj yapısı | Ayrı tip ekstrüder |
| Ürün Rengi | Özel |
|---|---|
| Ürün malzemesi | PE PP |
| Ürün Türü | Ekstrüzyon hattı |
| Ürün Uzunluğu | Özel |
| Ürün Özellikleri | Yüksek Darbe Dayanımı, Kimyasal Direnç, UV Direnci, Hava Şartlarına Direnç |