| Malzeme | Polipropilen PP |
|---|---|
| Hız | 1 - 8 Metre/Dakika |
| Epoksi Kalınlığı | 190'dan fazla Um |
| Reklam Kalınlığı | 150 - 270 Um |
| PP kalınlığı | 2 - 5mm |
| Tarzı | Portatif |
|---|---|
| Malzeme | PP/PE/PVC |
| Taşıma Paketi | Alaşım kutusu |
| Güç | Elektrikli |
| Ambalaj bilgileri | Alaşım kutusu |
| Kaynak Çekirdek Türü | Plastik |
|---|---|
| Özellikler | 10-20 kilogram /rulo |
| Çubuk çapı | 3.5mm-4mm |
| Renk | Emriyle |
| Ambalaj bilgileri | Mandrel ve karton |
| Esnek üretim | Akıllı üretim |
|---|---|
| Şartname | 65*4*3,5m, 80*4*3,5m |
| Şanzıman modeli | Esnek |
| Ambalaj bilgileri | STANDART PAKET |
| Teslim süresi | 80 gün |
| Kapasite | 160-200kg/saat |
|---|---|
| Hammadde | Polietilen (PE) |
| İşlev | korozyon önleyici bantlar |
| Ürün hattı | Soğuk uygulamalı korozyon önleyici bant yapma makinesi |
| Base bant kalınlığı | 0.2-1mm |
| Karakter | Kompakt Tasarım Hafif Ağırlık |
|---|---|
| Elektrik akımı | AC |
| ana motor | Almanca Metabo |
| Voltaj | 220V-230V |
| Taşıma Paketi | Standart paket |
| Yalıtım malzemesi | Poliüretan köpük |
|---|---|
| Yüzey İşlem Sınıfı | ≥SA2,5 |
| Ürün malzemesi | HDPE |
| Kalibrasyon yöntemi | Vakum ve su püskürtme soğutma |
| Garanti süresi | 12 ay |
| Model NO. | hj-30b |
|---|---|
| Frekans aralığı | Düşük frekanslı |
| Tarzı | Portatif |
| Malzeme | HDPE Kaynak Teli |
| Voltaj | 220V 50Hz |
| Model NO. | hj-30b |
|---|---|
| Frekans aralığı | Düşük frekanslı |
| Tarzı | Portatif |
| Malzeme | HDPE Kaynak Teli |
| Voltaj | 220V 50Hz |
| Model NO. | hj-30b |
|---|---|
| Frekans aralığı | Düşük frekanslı |
| Tarzı | Portatif |
| Malzeme | HDPE Kaynak Teli |
| Voltaj | 220V 50Hz |