| Malzeme | PE, PP, PVC ve Daha Fazlası |
|---|---|
| Şartname | 2 mm ila 5 mm |
| Renk | Siyah, Beyaz, Mavi, Sarı ve Daha Fazlası |
| Ürün Özelliği | aside dayanıklı |
| Özelleştirme | Mevcut |
| Ürün Tipi | Ekstrüzyon Kalıplama Makinesi |
|---|---|
| Genişlik | 8000 mm'ye kadar ulaşın |
| Ağırlıklı olarak Malzeme | PE, PP, Evcil Hayvan, PVC, EVA vb. |
| Kalınlık | 0,1-3,0 mm |
| Başvuru | Atık Su Arıtma Tesisleri |
| Sıcaklık küçültücü kapağın uygulanması 1 | PE Çürük Duvarlı Spiral Boru |
|---|---|
| Isı büzülme kılıfının uygulanması 2 | Çelik takviyeli oluklu boru |
| Isı büzülme kılıfının uygulanması 3 | 3lpe Boru Hattı Bağlantı Kapama |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Model NO. | 1,5-3,5 mm |
|---|---|
| Bağlantı | Isıyla Daralan |
| Malzeme | Plastik |
| Uygulama | Plastik boru hattını bağlamak ve kaynaklamak |
| Adı | Isıyla Daralan Kılıf |
| Ambalaj bilgileri | STANDART PAKET |
|---|---|
| Teslim süresi | 45 gün |
| Ödeme koşulları | L/C,D/A,D/P,T/T |
| Yetenek temini | 50 adet/ay |
| Menşe yeri | Qingdao, Çin |