| Voltaj | 220V 50Hz |
|---|---|
| Karakter | Kompakt tasarım, ışık ağırlığı |
| Malzeme | PP/PE/PVC |
| Ambalaj bilgileri | 570*500*160mm |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Spesifikasyon | 570*500*160mm |
|---|---|
| Taşıma Paketi | Alaşım kutusu |
| Ağırlık | 4.8Kg |
| Ambalaj bilgileri | Alaşım kutusu |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Çapraz | 4.0mm |
|---|---|
| Uzunluk | 400-500mm |
| Kaynak Gücü AC | AC |
| Ambalaj bilgileri | Mandrel ve karton |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Elektrot Kaplama Tipi | PE/PP/PS/HIPS/ABS/PVC |
|---|---|
| Uygulama | Elden gelen kaynakçı |
| Renk | Emriyle |
| Ambalaj bilgileri | Mandrel ve karton |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Çapraz | 4.0mm |
|---|---|
| Uzunluk | 400-500mm |
| Uzatılmış | 10-20mm |
| Ambalaj bilgileri | Mandrel ve karton |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Elektrot Kaplama Tipi | PE/PP/PS/HIPS/ABS/PVC |
|---|---|
| Renk | Emriyle |
| Uzatılmış | 10-20mm |
| Ambalaj bilgileri | Mandrel ve karton |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Renk | Emriyle |
|---|---|
| Spesifikasyon | 10-20 kilogram /rulo |
| Kaynak Çekirdek Türü | Plastik |
| Ambalaj bilgileri | Mandrel ve karton |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Gerilim | 220V |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | 570*500*160mm |
| Teslim süresi | 7 gün |
| Ödeme koşulları | L/C,T/T,Western Union |
| Yetenek temini | 50 adet/ay |
| Malzeme | PE, PP, PVC ve Daha Fazlası |
|---|---|
| Şartname | 2 mm ila 5 mm |
| Renk | Siyah, Beyaz, Mavi, Sarı ve Daha Fazlası |
| Ürün Özelliği | aside dayanıklı |
| Özelleştirme | Mevcut |
| Ürün Tipi | Ekstrüzyon Kalıplama Makinesi |
|---|---|
| Genişlik | 8000 mm'ye kadar ulaşın |
| Ağırlıklı olarak Malzeme | PE, PP, Evcil Hayvan, PVC, EVA vb. |
| Kalınlık | 0,1-3,0 mm |
| Başvuru | Atık Su Arıtma Tesisleri |